Make your own free website on Tripod.com

BUDAK UKUR UTM DUT 1993 - 1996

Gerbang Ukur | Salam Kecemerlangan | Senarai Nama Budak-budak Ukur | Catatan Peristiwa | Faktor Penukaran | Kenangan Silam | Blog Budak Ukur

Senarai Nama Budak-budak Ukur

Mohamad Zikri bin Mat Isa

Syarikat : JUPEM Kedah

Email : zikri@jukd.gov.my

 

Mohd Riza bin Halim

Syarikat : JUPEM Selangor

Email : riza@jusel.gov.my

 

Hafizi bin Ismail

Syarikat : JUPEM Pulau Pinang

Email : hafizi@jupp.gov.my

 

Rais bin Ayop

Syarikat : Kementerian Pelajaran

Email : raisjr@yahoo.com

 

Rahizuddin bin Abdul Rahim (Burg)

Syarikat : Politeknik Tuanku Sultanah Bahiyah, Kulim

Email : rahizudin@yahoo.co.uk

 

Nur Razimy Bin Nor Rashid

Syarikat : JUPEM Perlis

Email : razimy05@yahoo.com & razimy@jupr.gov.my

 

Rosli bin Abd. Hamid

Syarikat : JUPEM Kedah

Email : qimie2000@yahoo.com

 

Syahrul Nazri bin Abd. Hamid (Gumuk)

Syarikat : AJM Ukur Runding

Email : ajefril@tm.net.my

 

Bakri bin Samsudin

Syarikat : Land Survey Sarawak (State)

Tel : 082-448693

 

Ahmad Saiful @ Mad Teo bin Mohamad

Syarikat  : UkurTanah Utama Sdn. Bhd.

Email : asaiful3@yahoo.com & madteodo@yahoo.com

 

 

S.Prabagaran

Syarikat : Ibu Pejabat JUPEM, KL

Email : prabagaran@jupem.gov.my

 

Tan Liat Choon

Syarikat : Macgdi

Email : tan@macgdi.gov.my

 

Norzaihan bin Jamil

Syarikat : Tidak dikesan

 

Mohd. Yazid bin Kamarudin

11, Jalan Sawi, Kg. Bendahara 81100 JB, Johor

-Tidak dikesan

 

Mohd Shafizal bin Abdullah

Syarikat : GIS Consultants (Sendiri)

Email : shafizal22@hotmail.com

 

Khairul Anuar bin Ramli (Jibam)

Syarikat : Tidak dikesan

Email : ka_ramli@yahoo.com

 

Rozman Babah (GIS Executive)

Syarikat : Godell Group of Companies

Email : rodzman@godell.com.my

 

Shaharudin bin Kasim (Dabut)

Syarikat : YTL Berhad

 

Faizal Khailani

Syarikat : YTL Berhad

 

Ikram bin Abd. Aziz

Syarikat : PRS RESOURCES SDN. BHD

Email : Iksurvey2003@yahoo.com

 

Mohd. Nazri bin Ibrahim

Syarikat : Tidak dikesan

 

Yusop bin Sidi

Syarikat : JUPEM Sarawak

Email : yuscd74@yahoo.com

 

Su'adi

Syarikat : Jabatan Laut Sarawak

Tel : 082-456734

 

Hizam bin Bahrain

Syarikat : Jurukur Setia (Klang)

 

Kamarul bin Ariffin

Syarikat : Hydrography Surveyor - Thales Sdn Bhd

 

Aizal bin Othman

Syarikat : Hydrography Surveyor - Thales Sdn Bhd

Email : aizalfida@yahoo.com & aizalfida@orogenicgroup.com

 

Sulaiman Najib Idrus

-Tidak dikesan

 

Azmaidi Abidin (1 tahun sahja)

Syarikat : New Straits Times Sdn. Bhd.

Email : madyharizar@yahoo.com

 

Ahmad bin Omar

Syarikat : JUPEM Kelantan.

Tel: 09-7481588-337 Fax : 09-7443923

Email : ahmad@jukn.gov.my

 

Bong Chin Nyet

Syarikat : Principal Mystech Solution Sdn Bhd (Sendiri)

Email: jamebong@tm.net.my

 

Ernest Khoo Hock Oon

Syarikat : Jurukur Khoo (Sendiri)

Tel/Fax : 07-3356914

Email: khoo1973@yahoo.com

 

Ahmad Sabri Bin Awg Osman

Syarikat : Politeknik Kota Kinabalu, Jalan Politeknik

Tel:088-499980 ext 100

 

Shahrani bin Yusah (Jono)

Syarikat : Tidak dikesan

 

Mohd Razaine bin Abd Rahman

Lot 2245, Kg. Kelanang,

42700 Banting, Selangor

-Tidak dikesan

 

Muhamad Yusmi bin Salleh

No. 1, Kg. Gong Depu,

Semekak Pasir Puteh,

06800 Kelantan

Tel : 09-7864193

-Tidak dikesan

 

Nik Imran bin Nik Darawi

Syarikat : JUPEM Kelantan

Tel : 09-7474530

 

Festory Gardana

D/a Michael Malim,

P.S 221, Kg. Kituntuli,

89657 Tambunan, Sabah

 

Mohd. Zulkifli bin Omar

Syarikat : Di Sabah

 

Noorazmi bin Hj Alias(Pok)

Syarikat : Tidak dikesan

 

Nor Hisham Othman (syam)

-Tidak dikesan

 

Zaki Pendek

Syarikat : JKR Kuantan

 

Nor Azlan bin Ismail

Syarikat : Satria Aces Engineering (M) Sdn. Bhd

Tel : 03-78450250

Email : sataces@bluehyppo.com

 

Mohd Jasmi Pahang – tidak dikesan

 

Jimmy Melaka - tidak dikesan

 

Loh Jing Lu Sabah- tidak dikesan

 

Ahmad Johor - tidak dikesan

 

Mohd Ariff Wazir

Offshore GEO-SURVEYS Sdn Bhd

Tel Pej: 03-21665108 & Fax : 03-21649170

Email : ariff@geosurvey.com.my

 

*Penulis tidak bertanggungjawab di atas sebarang ketidaktepatan maklumat di atas.

Disusun oleh jikly09

Direka @ jikly09